Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Sīta Navamī

April 29, 2023 @ 09:00 - 11:00

Sīta Navāmī atzīmē Mā Sītas – Mahā Lakšmī inkarnācijas un Kunga Rāmas dievišķās sievas – dzimšanas dienu. Aicinām tevi pievienoties Sīta Navamī svinībām klātienē vai Facebook tiešraidē.

Neskatoties uz to, ka Viņa bija dieviete, Viņa dzīvoja ļoti vienkāršu dzīvi, pilnu pārbaudījumu un ciešanu. Visus dzīves pārbaudījumus Viņa pārvarēja ar mieru, cieņu un Dharmas (taisnīguma) ievērošanu, un tas ļāva Viņai kļūt par uzvarētāju. Caur Savu dzīvesstāstu Sīta parādīja, kādai jābūt stiprai sievietei un ka nekad dzīvē nedrīkst atteikties no saviem principiem.

Sītas nodošanās un uzticība Kungam Rāmam pierādījās, kad Viņu nolaupīja dēmons Rāvana. Šajā nelabvēlīgajā situācijā Viņa kļuva spēcīgāka, un visi Rāvanas centieni Viņu iekarot pilnībā izgāzās. Viņa bezbailīgi sacīja Rāvanam, ka viņš drīz sastaps savu nāvi no Rāmas rokām. Visu šo pārbaudījumu laikā Sīta sirdī pastāvīgi koncentrējās uz Kungu Rāmu, kas palīdzēja Viņai saglabāt mieru un pārliecību, ka Viņš Viņu izglābs.

Sīta dēvī dāvā tādas īpašības, kā pazemību, šķīstumu, upurēšanos un drosmi. Viņa kā sieva, meita un māte ir uzticības iemiesojums. Šajā dienā meitenes un sievietes veic dažādus rituālus, lai pielūgtu Viņu, iegūstot Dievietes svētību laimīgai dzīvei.

Sīkāka informācija

Datums:
April 29, 2023
Laiks:
09:00 - 11:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/bhaktimargalatvia/

Organizators

Bhakti Marga Latvija
Phone
26579949
Email
info@bhaktimarga.lv
Apskatīt organizatora mājas lapu

Norises vieta

Bhakti Marga Latvijas Ašrams
Reinmuižas, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949