JOGA &
MEDITĀCIJA

Paramahamsa Višvanandas meditācijas prakse koncentrē mūsu uzmanību un darbību uz dievišķumu sevī. Ar patiesu praktizēšanu tu vari ieiet klusumā, kas ir brīvs no prāta un nokļūt savā sirdī, kur tiek piedzīvota Dievišķā Mīlestība.

‘Pārvaldot visas maņas, jāuzturas meditācijas stāvoklī, kuras augstākais mērķis esmu Es (Krišna).’

Bhagavad Gita

SAVIENĪBA AR DIEVIŠĶO

Jo vairāk mēs pievēršam uzmanību kaut kam, jo vairāk mēs tam pieskaņojamies. Izmantojot Dievu kā mūsu jogas un meditācijas galveno punktu, mēs varam atklāt savu iekšējo  dievišķumu. Jo saikne ar Dievišķo ir jogas patiesais mērķis. Dzīvojot kā bhakti, joga un meditācija palīdz uzturēt tavu ķermeni un trenē prātu, lai sagatavotu tevi ilgstošas realizācijas saņemšanai un uzturēšanai. Paramahamsa Višvananda māca dažādus meditācijas veidus, kas palīdz tev koncentrēties uz Dievu un Viņa Mīlestību.

ĀTMA KRIJA YOGA

Ātma Krija Yoga ir absolūti unikāla. Lai arī tās tehnikas nomierina prātu, taču garīgais mērķis ir pamodināt dvēseli tās mūžīgajās attiecībās ar Dievu, attīstot dažādas bhakti formas: mīlestību un nodošanos. Kad tava praktizēšana padziļinās, dievišķās īpašības dabiski sāk izpausties: miers, paškontrole, spēks, gudrība, pazemība, līdzcietība, vitalitāte u.c. Ar Šaktipāta iniciācijas vēlību, šīs tehnikas ir pietiekami vienkāršas, lai iesācēji varētu mācīties, bet tai pat laikā, tās ir pietiekami spēcīgas, lai pat visizcilākos meditētājus nogādātu līdz jauniem dievišķās saiknes augstumiem.

OM CHANTING

OM Chanting ir grupas prakse, kurā ar OM transformējošo spēku aktivizējas dalībnieku pašdziedināšanās potenciāls. Papildu personīgajiem ieguvumiem OM Chanting ir arī kalpošana cilvēcei. OM Chanting laikā radītie vibrācijas viļņi izplatās 2 km rādiusā, radot harmonisku, mierīgu vidi un vienotību starp cilvēku un dabu. Pēc prakses apļa OM turpina atbalsoties dalībnieku ķermeņos, tādējādi izplatot vibrācijas, lai kurp tie dotos.

BABAJI SURYA NAMASKAR

Babaji Surya Namaskar ir kustības meditācija, kas godina cilvēka ķermeņi kā Dievišķā templi. Šo vienkāršo, tomēr spēcīgo āsanu (stājas pozu) prakse aizņem mazāk kā 15 minūtes dienā un piepilda visu būtību ar gaismu un dzīvību. Tavai ikdienas praksei iesakņojoties ķermenī, domas norimst, un kustības kļūst par maigu, apzinātu iekšējā spēka izpausmi. Veicot praksi ar mīlestību un apzināšanos, katra poza kļūst par pateicības lūgšanu pašai dzīvei. Paud savu nodošanos kustībā!

PROJECT MANTRA

Dievišķā Vārda skandēšana ir viena no vieglākajām meditācijas praksēm. Tā gūst īpašu nozīmi, ja katru Dievišķā Vārda atkārtojumu pārvērt izjustā lūgšanā. Kaut šķietami vienkārša, šī prakse spēj aizvest Tevi līdz Dievam! To ikviens var veikt jebkurā laikā un vietā, pat bērni. Tā ir lieliski piemērota iesācējiem, kuri vēlas vienkāršu, efektīvu instrumentu, lai nomierinātu prātu un atvērtu sirdi. Project Mantra ir bezmaksas programma, kas izstrādāta, lai palīdzētu pakāpeniski veidot ieradumu skandēt mantru ik dienas, 40 dienu garumā.

PIEREDZES MEDITĀCIJA

Apsēdies un atslābinies! Šajā videoklipā Akšarānanda, viens no ‘Joga & Meditācija’ skolotājiem, īsumā izstāstīs, kas ir meditācija un kā tā var palīdzēt tuvoties Dievam. Viņš arī novadīs divas īsas meditācijas, lai tu pats gūtu šo pieredzi.