OM Chanting

OM ir universāla radīšanas skaņa, visaugstākā un tīrākā vibrācija, kas pastāv, un OM Chanting ir vienkārša, bet efektīva Ātma Krija Jogas tehnika. Ar garīgo meistaru svētību un vadību, OM Chanting izmanto OM transformācijas spēku, lai aktivizētu dalībnieku pašdziedināšanas potenciālu. Šī prakse attīra un pārveido visos līmeņos – fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā.

‘Brīdī, kad cilvēki sāk skandēt OM, viņu pašu vibrācija transformējas par sakrālo OM skaņu. Tas, kurš atrodas apļa iekšpusē, piesātinās ar šo enerģiju, kas maina ķermeņa vibrāciju. Pat atmirušās šūnas atkal sāk vibrēt. Tātad, lai kurp jūs dotos, jūsu aura vibrē kosmiskajā OM skaņā.’

Paramahamsa Vishwananda

Kas ir OM Chanting?

OM Chanting ir sena grupu pašdziedinoša tehnika, kas izmanto OM kosmisko vibrāciju, lai dziedinātu cilvēci un Māti Zemi. OM Chanting vienmēr tiek veikts ar garīgo Skolotāju Paramahamsas Šrī Svāmī Višvanandas un Mahavatāra Babadžī svētību un vadību.

OM ir pirmatnējā vibrācija, visu skaņu un vibrāciju pamats un visas radības avots. Kad OM mantru skandē cilvēku grupa, kas ir izkārtojušies apļos noteiktā veidā, tās dziedinošais spēks ievērojami palielinās. Cilvēki tiek iegremdēti OM mantras dziedinošajā vibrācijā un tiek atbrīvoti no negatīvām emocijām, domām un enerģijām. OM Chanting enerģija izplešas no apļa vidus līdz visiem klātesošajiem dalībniekiem un apkārtnē divu kilometru rādiusā (ieskaitot cilvēkus, dzīvniekus, ēkas un dabu), radot harmonisku, mierīgu vidi. Pēc OM Chanting prakses OM turpina rezonēt dalībnieku ķermeņos, ļaujot viņiem dalīties labajās vibrācijās, lai kurp viņi dotos. Prakse veicina iekšējo mieru, pozitivitāti, garīgo skaidrību, emocionālo brīvību un fizisko veselību.

 

 

OM Labvēlīgā Iedarbība

• Rada spēcīgu dziedinošo enerģiju, izmantojot pirmatnējo vibrāciju OM, kas veicina ķermeņa dabisko dziedināšanas procesu
• OM Chanting enerģiju var novirzīt ar nolūku palīdzēt citiem cilvēkiem, vietām vai situācijām dzīvē.
• Attīra un paaugstina visus mūsu esības līmeņus: fizisko, emocionālo, mentālo un garīgo
• Negativitāti transformē pozitivitātē
• Palīdz garīgai izaugsmei; novērš šķēršļus garīgajā ceļā
• Attīra un paaugstina apkārtējās vides vibrācijas
• Atbalsta attālināto dziedināšanu
• Uzlabo mistisko anāhata skaņu dzirdi
• Izpaužas padaseva-bhakti

 

OM Chanting Latvijā

Atrodi sev tuvāko un nāc!

OM Chanting Valsts Koordinators:

Kamalapatraksha das

+371 29 746 440

Telegram: @KamalaPatrakshaDas

Palīdzi Saviem Tuviniekiem

Mēs zinām, ka dzīve ne vienmēr ir viegla, taču esam pārliecināti par OM Chanting atbalstošo un transformējošo spēku.

Tāpēc piedāvājam tev iespēju palīdzēt ģimenei un draugiem. Zemāk esošajā veidlapā ievadi tās personas vārdu, kurai nepieciešama palīdzība, un mēs to ievietosim OM Chanting apļu centros. Tādā veidā šī persona saņems enerģiju un svētību no katra OM Chanting apļa.

 

 

Joga & Meditācija
Bhakti Māksla
Zināšanas
Rituāli