CEĻŠ

Atradis savu ceļu, droši vien tu dzīvē meklē kaut ko vairāk. Kaut ko jēgpilnāku. Kaut ko tādu, kas tevi patiesi var atbalstīt un palīdzēt tikt pāri dzīves izaicinājumiem.

CEĻŠ PIE DIEVA

Bhakti ‘ nozīmē mīlestību un uzticību Dievišķajam. Dzīvot bhakti ir mūsu ceļš apzināti mīlēt Dievu, ne tikai virspusēji, bet dziļi sirdī katrā mūsu dzīves mirklī.

Paramahamsa Višvananda māca, ka Dieva realizācija ir cilvēka eksistences galīgais mērķis. Viņš ir šeit, lai vadītu tevi pa šo ceļu un palīdzētu dzīvot bhakti, kopjot savas unikālās un personiskās attiecības ar Dievišķo.

Būt kopā ar Skolotāju, dzīvošana tādā paaugstinātā apziņas stāvoklī nav paredzēta tikai jogiem un svētajiem! Tā ir reāla iespēja mums visiem šajā dzīves laikā.

DVĒSELES CEĻOJUMS

Patiesas zināšanas un patiesa prakse var novest pie tā, ko mēs saucam par ‘pašrealizāciju’, kurā tu piedzīvo savu dievišķumu. Bet tās jau nav beigas.

Lai virzītos tālāk, ir jāapzinās pats dzīves avots, kas atrodas visā radībā, ko mēs saucam par ‘Dievrealizāciju’. Dieva apzināšanās ir svarīga, jo tā atbrīvo tevi no dzimšanas un nāves cikla un ļauj saskatīt mūžīgo realitāti, kas ir visa pamatā.

Lai to panāktu, Bhakti Marga piedāvā unikālu un holistisku četru virzienu pieeju, kas sakņojas laika godātajās garīgajās tradīcijās.

VIENS DIEVS – DAUDZAS SEJAS

Mēs ticam vienam Dievam, mēs Viņu saucam par Šrīman Nārājanu.

Lai gan Viņš dzīvo mūsos, Viņš pieņem arī dažādas ārējās formas. Šīs formas ļauj mums iepazīt attiecības ar Viņu, kas, mūsuprāt, ir vissvarīgākās attiecības dzīvē.

Katra no šīm ārējām formām attēlo unikālu atribūtu un īpašību kopumu, kas sniedz tev brīvību mīlēt un būt saistītam ar To, kurš tev šķiet vispievilcīgākais.

GURU VĒLĪBA

Mūsu pašu centieni var mūs novest tikai līdz noteiktam punktam ceļā uz Dievrealizāciju. Lai izietu cauri materiālās pasaules ierobežojumiem, ir nepieciešama patiesa Meistara vēlība.

Paramahamsa Višvananda ir satguru, kurš ir apguvis šo ceļu un kurš var tevi aizvest ārpus tava paša ierobežojumiem. Viņš atmodina Dievišķo Mīlestību tavā sirdī un vada tavu ceļojumu pa šo ceļu, izmantojot unikālu garīgo vingrinājumu kombināciju.

 

Joga & Meditācija
Bhakti Māksla
Zināšanas
Rituāli