BHAKTI MĀKSLA

Paramahamsa Višvananda iedrošina virzīt mūsu dabisko vēlmi pēc skaistuma baudīšanas kalpošanā Tam Kungam. Radoši ietvert Viņu krāsās, mūzikā un kustībās, tādējādi ļaujot izbaudīt visu dievišķā skaistuma spektru.

‘Tiem, kas pastāvīgi aizņemti ar Mani un kas ar kaismīgu Mīlestību pielūdz Mani, tiem Es dāvāju apskaidrību, ar kuras palīdzību tie var nonākt pie Manis.’

Bhagavad Gita

SAJŪTU UN DZĪVESPRIEKA PILNA KALPOŠANA DIEVIŠĶAJAM

Mūsu maņas ietekmē mūsu pieredzes. Nekontrolētas tās var mūs padarīt par pasaulīgu prieku vergu. Maņu vēršana uz Dievišķo ļauj mums sasniegt visaugstāko laimi un mīlestības pilnu kopā esību ar Dievu. Bhakti izdzīvošana ar garīgās mākslas palīdzību ļauj izpaust savu patieso būtību un izbaudīt attiecību krāšņumu ar Dievu. Māksla izpauž dievišķā skaistumu. Vai tā būtu mūzika, dziedāšana, gleznošana, dejošana vai aktierspēle, ar pareizu attieksmi – ar mīlestību un nodošanos – jūs varat pārvērst savas iecienītākās nodarbes par veltījumu Dievišķajam.

ATRODI SEVI MŪZIKĀ

Dziedot un dejojot ne tikai savam priekam, bet par prieku savam Mīļotajam Kungam, ikdienišķais pārtop par Dievišķo. Kad mīlestības tīrība sāk plūst, domāšana apstājas un paliek tikai būtība. Nekas cits nepastāv, izņemot jūs un jūsu Mīļoto. Tāpat kā mīļākais, kam tiek veltīta serenāde, arī Tas Kungs reaģē, kad no sirds dziedi Viņa Vārdu. Par laimi Viņa reakciju neietekmē tavas balss dotības – svarīga ir tikai aicinājuma sirsnība. Izbaudi mīlestības saldmi.

KIRTANS – MŪZIKA DVĒSELEI

Piedzīvojiet Tā Kunga Vārda dziedāšanas saldumu. Bhakti Margas Mūzikas vadītājs Aaradhakānanda izskaidro šīs vienkāršās prakses dziļo vērtību. Viņš arī sniegs nelielu semināru par to, kā izmantot savu balsi kā instrumentu un novadīs divus vienkāršus kirtanus.

KIRTANS AR MEISTARU

Divu mīļoto attiecībās pastāv tikai viena pieredze, tikai viena motivācija un tikai viena realitāte – Tikai Mīlestība. Dziedi, plaudē, dejo, iesaisties! Ļaujies brīvībaii!

GARĪGĀ MĀKSLA

Meditācija ir visaugstākais koncentrēšanās stāvoklis, kurā tiek iesaistīta visa mūsu būtība. Ļaušanās pilnībā saplūst ar Dievišķās Formas zīmēšanu vai gleznošanu pārņem maņas, atsaistot tās no pasaules, lai koncentrētos uz Dievišķo. Kad jūsu mākslas objekts ir Dievišķā Forma, Tas Kungs piesaista tavu uzmanību, tādējādi tuvinot Sev. Ilglaicīgi strādājot pie mākslas darba vai atkal un atkal darbojoties ar tādu pašu formu, šī saikne padziļinās vēl vairāk. Jo vairāk laika pavadāt koncentrējoties uz Dievišķā tēlu, jo vieglāk to vizualizēt meditācijas laikā. Atdzīvini Dievišķo otas triepienā.

RADĪT BHAKTI MĀKSLU

Bhakti Margas Mākslas vadītāja Dakšini iepazīstinās tevi ar senu garīgās mākslas praksi. Viņa arī novadīs jums īsu meditāciju, lai palīdzētu sākt izzināt un izpaust Pašas Dievišķās Mātes skaistumu, izkrāsojot Viņas tēlu Mahālakšmī formā.