PARAMAHAMSA VIŠVANANDA

Paramahamsa Višvananda ir Dievrealizēts Skolotājs, kurš dzīvo pastāvīgā savienībā ar Dievišķo. Viņa mērķis ir palīdzēt ikvienam piedzīvot šajā dzīvē tādas pat dievišķas attiecības, un tieši tāpēc Viņš ir tik unikāls!

‘Ja paļaujies uz saviem spēkiem, vari sasniegt noteiktu garīgās attīstības līmeni, taču, lai realizētu Absolūto, lai pilnībā sevi pārveidotu par Dieva Gaismu, ir nepieciešama Skolotāja žēlsirdība. Kamēr nav parādījies Skolotājs, to paveikt nav iespējams.’

Paramahamsa Višvananda

BHAKTI MARGA DIBINĀTĀJS

Paramahamsa Višvananda iemieso daudzus meistarības aspektus, kas gan individuāli, gan kopīgi izceļ Viņu kā dzīvu bhakti. izpausmi. Viņš ir Vaišnava Āčārja, Krija Jogas Meistars, dibinātājs-āčārja, satguru un Bhakti Margas vadītājs.

Viņš ir virzītājspēks un iedvesmas avots visam misijas veikumam kalpošanā cilvēcei. Vienreizēji savijot kopā šo dažādo tradīciju elementus, Viņš piedāvā pārbaudītu ceļu un atbalstu, lai visbeidzot sasniegtu Dievrealizāciju.

PRAKSE, KAS PĀRVEIDO

Paramahamsa Višvananda nodrošina labi izstrādātu ceļu un pārbaudītus rīkus, lai atraisītu tavas sirds gudrību un savienotu tevi ar dievišķo. Šīs prakses palīdz izdzīvot bhakti ikdienas dzīvē, attīstot dziļi personiskas attiecības ar Dievu. Šādu unikālu garīgo tehniku piedāvājumu tu nekur citur neatradīsi. Tas sniegts, lai paaugstinātu cilvēces apziņu, attīstot bhakti – mīlestību un uzticību dievišķajam. Izpēti visas piedāvātās prakses, lai atrastu sev piemērotāko.

SATIEC MEISTARU

Satikšanās ar dzīvojošu Meistaru un satguru ir ārkārtīgi reta un nenovērtējama iespēja. Neatkarīgi no tā, vai tā ir Viņa beznosacījuma Mīlestība, Viņa dziļais viedums, vai Viņa iedzimtā meistarība, kas piesaista tavu uzmanību, satikšanās ar Viņu nav nejaušība. Tā ir pieredze, lai atmodinātu tavu dvēseli. Paramahamsa Višvanandas dzīve veltīta, lai kalpotu cilvēcei, un Viņš dāvā savu klātbūtni daudzos veidos. Katrs mirklis, ko pavadi kopā ar Viņu, ir ļoti vērtīgs, tāpēc izmanto to, kamēr vari!

MEISTARA IESKATS

Paramahamsa Višvananda seko mūžsenai tradīcijai atbildēt uz cilvēku jautājumiem pasākumos, ko sauc par satsangiem vai garīgās sarunās. Tā ir reti sastopama iespēja gūt tik personisku piekļuvi dzīvam Meistaram un satguru, kā arī iespēja mācīties no Viņa.

KIRTANS AR MEISTARU

Divu mīļoto attiecībās pastāv tikai viena pieredze, tikai viena motivācija un tikai viena realitāte – Tikai Mīlestība. Dziedi, plaudē, dejo, iesaisties! Ļaujies brīvībai!

MŪŽĪGA GUDRĪBA

Mācīšanās no patiesa Meistara ir nenovērtējama iespēja. Viņa humors un nepiespiestais stils palīdzēs radīt jaunu izpratni par sevi, savu mērķi un savu vietu pasaulē. Pārlaicīgajās zināšanās, ar kurām Viņš dalās, pat sarežģītas tēmas kļūst praktiskas un aktuālas mūsdienu laikmetam. Gadu gaitā Paramahamsa Višvananada ir sniedzis dziļus komentārus par būtiskākajiem Vēdu Svētajiem Rakstiem, tādiem kā Bhagavad Gīta, Šrīmad Bhagavatam un Guru Gīta.