Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Šrī Rāmānudža Ačārja Džajantī

April 25, 2023 @ 18:00 - 20:30

Šrī Rāmānudža Ačārja (1017-1137) ir vissvarīgākais Šrī Vaišnavisma tradīcijas pārstāvis Hinduismā. Viņš kļuva par Višišta Advaita filozofijas galveno atbalstītāju un pasludināja doktrīnu par nodošanos un uzticību Dievam. Mēs svinēsim viņa dzimšanas dienu un aicinām tevi pievienoties klātienē vai tiešsaistē.

Rāmānudža ačārja veica 17 liela attāluma svētceļojumus, pirms viņa Guru uzskatīja viņu par cienīgu saņemt slepeno mantru, un viņš apsolīja nekad ar to nedalīties. Tomēr, tiklīdz Rāmānudža ačārja dzirdēja šo mantru, viņš saprata, ka tā var palīdzēt atbrīvot dvēseles un nekavējoties sāka dalīties tajā ar visiem. Guru, kurš par to dzirdēja, bija nikns un gribēja viņu nolādēt. Bet, kad Rāmānudža ačarja teica, ka labprāt nonāktu ellē, ja tas paglābs citus no tāda paša likteņa, Guru saprata Rāmānudža ačarja gudrību un lūdza viņam piedošanu.

ŠrĪ Rāmānudža ačārja ir godājam guru mūsu Bhakti Margas līnijā. Dziļi aizkustināts par Alvara dzejnieku svēto bhakti, viņš formulēja garīgās kalpošanas Šrī Sampradaya filozofiju. Būdams žēlastības pilns, viņš dalījās ar pasauli savulaik slepenajā mantrā Om Namo Narayanaya, lai ikviens varētu to skandēt un sasniegt Kunga Lotosa Pēdas.

Sīkāka informācija

Datums:
April 25, 2023
Laiks:
18:00 - 20:30
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/bhaktimargalatvia/

Organizators

Bhakti Marga Latvija
Phone
26579949
Email
info@bhaktimarga.lv
Apskatīt organizatora mājas lapu

Norises vieta

Bhakti Marga Latvijas Ašrams
Reinmuižas, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949