Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Mahā Lakšmī Jagna

June 4, 2022 @ 11:00 - 14:00

 

Mahā-Lakšmī ir Dievišķā Māte un Kunga Nārājanas mūžīgā dzīvesbiedre. Saviem bērniem viņa nodrošina visu. No savas žēlastības Viņa tos aizsargā un dāvā garīgās un materiālās bagātības veltes visiem, kas Viņu patiesi pielūdz. Pievienojies mums un piedalies jagnā – svētās uguns rituālā – lai godinātu Dievišķo Māti un izteiktu pateicību par visu, ko Viņa dara. Mahā-Lakšmī jagna ir pielūgsmes un mīlestības akts, kas svin Viņas diženumu un kalpošanu cilvēcei.

“Mahā-Lakšmī rada līdzsvaru, savienojot jūsu ķermeni, prātu un garu, lai jūs varētu virzīties uz priekšu savā garīgajā ceļā.” – Paramahamsa Višvananda

Jagna ir sens Vēdu uguns rituāls, kas tiek praktizēts tūkstošiem gadu. Jagna nozīmē nesavtīgu ziedošanu laba mērķa labā. Jagnas laikā mēs ar mīlestību un pateicību pielūdzam Maha Lakšmi par visu, ko viņa dara mūsu labā. Jagna ir pielūgsmes akts, kura laikā tiek piedāvāts svētajai ugunij, kas simbolizē pašas Dievišķās Mātes muti.

DOD NO SIRDS

Kad mēs piedāvājam savu mīlestību Dievišķajam, Dievišķais aplej mūs ar svētībām. Došana no sirds pati par sevi ir patiesa svētība. Došana, negaidot neko pretī, vēl vairāk pavairo svētību, it īpaši, ja nesavtīgi sponsorējat pasākumu. Jūsu ziedojums palīdzēs pasākuma norisei. Ikviens, kurš sniedz savu ieguldījumu, gūst labumu no veiktajām lūgšanām, pat ja nevarat piedalīties klātienē! Liels paldies par atbalstu!

Ziedot

Sīkāka informācija

Datums:
June 4, 2022
Laiks:
11:00 - 14:00
Website:
https://www.facebook.com/bhaktimargalatvia/

Organizators

Norises vieta

Bhakti Marga Latvija
“Reinmuižas”, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone:
26579949
View Norises vieta Website