TIEŠSAISTES
DARŠANS

Lai kur tu atrastos, tu vari personīgi sastapties ar Paramahamsa Višvanandu, pieredzēt beznosacījuma Mīlestību un saņemt Viņa daršana svētību, pat neizejot no mājas.

‘Daršana sniegšanas brīdī, kad es skatos uz tavu dvēseli, es redzu tavu patieso Esību. Es redzu skaistumu, kurš mīt tevī. Un es vēlos, lai tu to saskati un pats apzinies.’

Paramahamsa Vishwananda

REĢISTRĀCIJA

TIEŠSAISTES DARŠANS

Daršans nozīmē ‘Dievišķais redzējums’: skatīt Dievišķo un būt Dievišķā ieraudzītam. Daršana saņemšana no pilnībā Dievrealizēta Meistara, kurš atrodas pastāvīgā savienībā ar Dievišķo, ir rets un ļoti īpašs dārgums, kuru nedrīkst palaist garām. Ņemot vērā pašreizējo situāciju pasaulē, Paramahamsa Višvananda ir nolēmis visiem sniegt Tiešsaistes Daršanus! Neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā atrodies, tu joprojām vari personīgi sastapties ar Meistaru un piedzīvot Viņa daršanā dāvāto beznosacījuma Mīlestību un svētību.

KĀ TAS DARBOJAS?

Lai saņemtu Paramahamsa Višvananda sniegto daršanu, jums savā datorā vai mobilajā ierīcē ir jālejuplādē un jāinstalē Zoom aplikācija.

Kad visi dalībnieki būs pievienojušies tiešsaistē, ieradīsies Paramahamsa Višvananda un sāks vadīt Tiesaistes Daršana sanāksmi. Jūs varēsiet redzēt Viņu, un Viņš varēs redzēt jūs. Lai gan jūsu ierīces mikrofons būs izslēgts, Viņš varēs runāt ar visu sanāksmes grupu. Paramahamsa Višvananda paskaidros visu, kas jādara, tāpēc jums tikai jāizbauda šis mirklis.

IZSAKI PATEICĪBU

Daršans ar Dievrealizētu Meistaru ir nenovērtējama dāvana. Ja jūties pateicīgs par saņemto svētību un vēlies palīdzēt mums turpināt sniegt šo pieredzi pasaulē, lūdzu, apsver iespēju ziedot. Mēs ļoti novērtējam ikvienu ziedojumu. Turklāt šis atbalsts palīdz mums turpināt nodrošināt tiešsaistes Daršanus, kā arī citus tiešsaistes pasākumus ar Gurudēvu. Ja vēlies mūs atbalstīt, lūdzu, pārskaiti savu ziedojumu šeit.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

u

Kāds ir daršana mērķis?

Paramahamsa Višvananda bieži saka, ka Daršana laikā Viņš attīra mūsu dvēseles spoguli no putekļiem un netīrumiem, lai mēs aizvien vairāk spētu atstarot Dieva gaismu.

u

Kas man ir jādara daršana laikā?

Daršana laikā tev nekas nav jādara, ja nu vienīgi jāizbauda šis mirklis. Tas ir laiks pieredzei.

u

Ko gūstu no daršana?

Katrs gūst ko atšķirīgu, tieši to, kas nepieciešams. Kādam tā ir svētība. Kādam tā ir transformācija, un kādam citam – dziedināšana, taču svarīgākais – tā ir dalīšanās Mīlestībā.

u

Kā man ir jāģērbjas?

Lai arī daršanu saņem savā dzīvesvietā, ir svarīgi atcerēties, ka esi nācis satikt Dievišķo, tāpēc lūdzam ģērbties glītās un piemērotās drēbēs (aizsedzot kailus plecus un dziļu dekoltē izgriezumu).

u

Kādām sajūtām ir jābūt?

Katrs daršans ir jauna pieredze. Katram šī pieredze tajā brīdī ir unikāla. Neatkarīgi no tā, vai jūti ko svarīgu vai vispār neko nejūti, kaut kas dziļi tevī tiek aizskarts, apzinies to vai nē.

u

Kurš var apmeklēt daršanu?

Daršans ir atvērts ikvienam, bez ierobežojumiem. Aicināti tiek visi neatkarīgi no piederības ticībai vai tradīcijai. Svētības saņemšana ir bezmaksas, tomēr būsim pateicīgi par ziedojumiem.