Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Valsts nedēļa Vācijas ašramā

May 23, 2023 - May 29, 2023

Velti laiku, lai izkāptu no ikdienas rutīnas un ienestu Dievišķo katrā savas dzīves mirklī. Došanās svētceļojumā uz Valsts nedēļu Šrī Pītha Nīlajā sniedz lielisku iespēju ienirt dziļāk tajā, ko nozīmē būt uz Bhakti ceļa un gūt iedvesmu no citiem šajā ceļojumā.

Maijā notiks Valsts nedēļa Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Moldovas, Polijas un Somijas iedzīvotājiem. Valstu nedēļa ir radīta, lai sniegtu pieredzi par ikdienas bhakti dzīves prieku un vieglumu. Nedēļas laikā tu iepazīsi dažādus veidus, kā piedzīvot, izteikt un izkopt bhakti, kā arī to, kā to iekļaut savā dzīvesveidā. Paramahamsa Višvananda bieži runā par to, cik svarīgi ir uzzināt vairāk par mūsu garīgo ceļu un gūt skaidru izpratni par dzīves patieso mērķi. Kad esi stiprs savā ceļā, tas iedvesmo citus mainīties un palīdz pacelties visiem apkārtējiem. Dzīvot bhakti nozīmē likt Kungu pirmajā vietā it visā, ko dari, un tas tiek darīts ar skaidru mērķi, paplašinot savas zināšanas, iesaistoties konsekventā garīgajā praksē un būdams stiprs savās saistībās.

Papildus laikam, ko pavadīsi kopā ar Paramahamsu Višvanandu, tu varēsi paplašināt savu redzesloku, apmeklējot nodarbības katrā no četriem Bhakti Marga piedāvātajiem virzieniem: Zināšanas; Joga un Meditācija; Bhakti Māksla; Rituāli. Apgūtās zināšanas un prasmes palīdzēs tev apzināties un uzturēt savas unikāli personiskās attiecības ar Dievišķo.

“Vasudhaiva Kutumbakam” nozīmē, ka visa pasaule ir viena liela ģimene. Tu sajutīsies kā šīs ģimenes daļa, jo atradīsies liela skaita domubiedru vidū.

Valsts nedēļas laikā tu vari dzīvot āšramā vai arī netālu esošajā ciematā. (https://shreepeethanilaya.org/accommodations-near-the-ashram/). Nakšņošana āšramā tiks nodrošināta pirmām kārtām tiem cilvēkiem, kas āšramā viesojas un nakšņos pirmo reizi, kā arī tiem, kas apmeklē visas Valsts nedēļas dienas. Katrai valstij vietu skaits ir ierobežots.

Cena: Valsts nedēļas kursi un aktivitātes – 125 EUR no personas.

Āšrama istabiņu cenas:
* 5-vietīga istaba – 45 eiro par nakti no personas (bērniem no 6 – 15 gadiem – 11,25 eiro)
* 2-3-vietīga istaba – 60 eiro (bērniem no 6 -15 gadiem 15 eiro).
* Tiek nodrošināta gultas veļa un dvieļi. Tev pašam ir jāņem savi higiēnas līdzekļi. 3 ēdienreizes dienā ir iekļautas istabiņas cenā.
* Ja dzīvosi ārpus āšrama, tev par ēdienreizēm āšramā būs jāmaksā pašam.

* Lekcijas un kursi notiks angļu valodā. Ja tev būs nepieciešams tulkojums latviešu vai krievu valodā, lūdzam par to mūs informēt, veidlapā atzīmējot vajadzīgo valodu.
* Ja dosies uz Valsts nedēļu kopā ar bērniem, noteikti ieraksti to komentārā.
* Āšrams atrodas stundas brauciena attālumā no Frankfurtes Starptautiskās lidostas. 4-vietīgs taksometrs maksā 100 eiro (cenas var atšķirties atkarībā no degvielas izmaksām). Lai varētu ceļot kopā, meklējam iespēju rezervēt autobusu visai grupai. Lūdzu uzraksti veidlapā, cikos būs tavs lidojums, lai varētu palīdzēt ar transfēru.

Reģistrācija tikai Latvijas iedzīvotājiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir palikušas tikai dažas brīvas vietas ašramā.

 

Sīkāka informācija

Sākums:
May 23, 2023
Beigas:
May 29, 2023

Organizators

Bhakti Marga Latvija
Phone
26579949
Email
info@bhaktimarga.lv
Apskatīt organizatora mājas lapu

Norises vieta

Šrī Pītha Nīlaja āšrams Vācijā
Am Geisberg 1-8
Heidenrod – Springen, 65321 Germany
+ Google Map
Apskatīt organizatora mājas lapu