Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Rādhaštamī

September 23, 2023 @ 18:00 - 21:30

Rādhaštamī svin Šrī Krišnas mīļotās Šrīmati Rādharanī dzimšanas dienu. Viņa ir Visaugstā Kunga ekspansija, Viņa ir Šakti iemiesojums un nodošanās personifikācija. Rādha parāda, kā celties Mīlestībā un sasniegt Tā Kunga Lotospēdas caur pilnīgu absorbciju un vienvirziena fokusu. Mēs lūdzam, lai Viņa mūs svētī ar tik lielu nodošanos kā šī!

Rādharanī ir pazīstama kā Vrindāvanas karaliene un Krišnas vismīļākā gopī. Krišnas jaunības gados viņi abi baudīja daudz intīmu Līlu. Viņu kā divu mīļoto attiecības kalpo par piemēru visaugstākajam iespējamam mīlestības līmenim starp Bhaktu un Kungu. Viņu mīlestības saldums mums parāda, kā Tas Kungs ir gatavs pilnībā atdot sevi sekotājam, kurš pilnībā atdodas Viņam.

“Rādha ir tā, kas rāda ceļu. Viņa ir tā, kas tevi aizved uz augstāko nodošanās pakāpi, kurā tu pilnībā atdodies Krišnam.” – Paramahamsa Višvananda.

DOD NO SIRDS

Kad mēs piedāvājam savu mīlestību Dievišķajam, Dievišķais aplej mūs ar svētībām. Došana no sirds pati par sevi ir patiesa svētība. Došana, negaidot neko pretī, vēl vairāk pavairo svētību, it īpaši, ja nesavtīgi sponsorējat pasākumu. Jūsu ziedojums palīdzēs pasākuma norisei. Ikviens, kurš sniedz savu ieguldījumu, gūst labumu no veiktajām lūgšanām, pat ja nevarat piedalīties klātienē. Liels paldies par atbalstu!

 Ziedot

Sīkāka informācija

Datums:
September 23, 2023
Laiks:
18:00 - 21:30
Event Category:

Organizators

Bhakti Marga Latvija
Phone
26579949
Email
info@bhaktimarga.lv
Apskatīt organizatora mājas lapu

Norises vieta

Bhakti Marga Latvijas Ašrams
Reinmuižas, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949