Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

OM Chanting Ziedoņdārzā

August 24, 2022 @ 18:30 - 19:30

OM Chanting

OM ir universāla radīšanas skaņa, visaugstākā un tīrākā vibrācija, kas pastāv, un OM skandēšana ir vienkārša, bet efektīva Ātma Krija Jogas tehnika. Ar garīgo meistaru Paramahamsa Šrī Svāmī Višvananda un Mahavatār Babadžī svētību un vadību, OM Chanting izmanto OM transformācijas spēku, lai aktivizētu dalībnieku pašdziedināšanas potenciālu. Šī prakse attīra un pārveido visos līmeņos – fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā.

OM Chanting prakses radītie vibrāciju viļņi izplatās 2 kilometru rādiusā, radot harmonisku, mierīgu vidi un vienotību starp cilvēku un dabu. Pēc OM Chanting prakses/apļa OM turpina rezonēt dalībnieku ķermeņos, ļaujot viņiem dalīties labajās vibrācijās, lai kurp viņi dotos. Prakse veicina iekšējo mieru, pozitivitāti, garīgo skaidrību, emocionālo brīvību un fizisko veselību.

“Brīdī, kad cilvēki kopā sāk skandēt OM Chanting aplī, viņu pašu vibrācija tiek transformēta par OM. Tas, kurš atrodas apļa iekšpusē, tiek apskalots ar šo enerģiju, un tieši tas maina ķermeņa vibrāciju. Pat atmirušās šūnas sāk vibrēt. Tātad, lai kur jūs dotos, jūsu aura vibrē ar kosmisko OM skaņu.” – Paramahamsa Šrī Svāmī Višvananda.

🔹 Iepriekšēja pieredze vai īpašas prasmes nav nepieciešamas

🔹 Līdzi jāņem paklājiņš vai spilvens, uz kā sēdēt

🔹 Dalība: ziedojums

Tikšanās vieta parka dziļumā pie basketbola laukuma. Dodies garām strūklakai un tad pa celiņiem uz labo pusi.

Lai reģistrētos, lūdzu zvaniet 29339925.

Sīkāka informācija

Datums:
August 24, 2022
Laiks:
18:30 - 19:30