Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Navaratri

September 26, 2022 @ 18:00 - October 5, 2022 @ 18:00

Navaratri ir 9 nakšu svētki, kuros tiek godināta Dievišķā Māte, kas ir visas radības Māte. Durga Devī – tā, kas noņem ciešanas, parādās 9 dažādās formās, un katra no tām ir to īpašību iemiesojums, kas nepieciešamas, lai virzītos garīgajā ceļā.

Vai tu zināji?

Pavasaris un rudens ir pārejas laiks, kad atjaunojam gan fizisko, gan garīgo līdzsvaru. Senie jogi izvēlējās šo laiku, lai pievērstos savai sādhanai un attīrītu fizisko ķermeni gavējot, gatavojoties jaunās sezonas pārtikas produktu maiņai. Navaratri laikā ieteicams gavēt un veikt garīgas prakses.

Ko sagaidīt?

Katru vakaru ar īpašām lūgšanām, pudžām un bhadžanām mēs pielūdzam vienu no Dievišķās mātes 9 aspektiem. Pēc jagnas (svētās uguns ceremonijas) un abhišekā, Dēvi tiks apģērbta attiecīgās krāsas drēbēs un Viņai tiks piedāvāts prasāds. Katru vakaru tiks lasīts Devī Mahatmyam stāsts par Viņas uzvarām pār daudziem dēmoniem, labā triumfu pār ļauno un Dievišķās mīlestības uzvaru pār ego.
Katrai svētku dienai ir atbilstoša krāsa. Zemāk redzamajā sarakstā ir norādīta Dēvī un tai atbilstošā krāsa katrai dienai, lai jūs varētu saskaņot savu tērpu ar svētkiem:
26.09. Šailaputri Dēvī (sarkana)
27.09. Brahmāčarinī Dēvī (balta)
28.09. Čandraghanta Dēvī (oranža)
29.09. Kušmanda Dēvī (zila)
30.09. Skanda Māta (dzeltena)
1.10. Katjajani Dēvī (Pāva krāsas, zila/zaļa)
2.10. Kalaratri Dēvī (Melna/ tumšas piesātinātas krāsas)
3.10. Mahā Gaurī Dēvī (gaiša, maiga krāsa)
4.10. Siddhidatri Dēvī (sarkana)
5.10. Festivāls noslēdzas ar Dusseru, uzvaras dienu, kad tiek svinēts Durga Maa triumfs pār dēmonu Mahishasura.

Vai gribi saņemt vēl lielāku punju un palīdzēt mums organizēt skaistus svētkus?

Kad mēs piedāvājam savu mīlestību Dievišķajam, Dievišķais aplej mūs ar svētībām. Došana no sirds pati par sevi ir patiesa svētība. Došana, negaidot neko pretī, vēl vairāk pavairo svētību, it īpaši, ja nesavtīgi sponsorējat pasākumu. Jūsu ziedojums palīdzēs pasākuma norisei. Ikviens, kurš sniedz savu ieguldījumu, gūst labumu no veiktajām lūgšanām, pat ja nevarat piedalīties klātienē. Liels paldies par atbalstu!

Ziedot

Sīkāka informācija

Sākums:
September 26, 2022 @ 18:00
Beigas:
October 5, 2022 @ 18:00

Norises vieta

Bhakti Marga Latvija
“Reinmuižas”, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949
Apskatīt organizatora mājas lapu