Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Rāma Navamī un Navaratri 9. diena – Siddhidatri Dēvī

March 30, 2023 @ 07:00 - 12:00

Rāma – Dharmas Kungs

Pievienojies mums, lai godinātu vistaisnīgāko būtni, kāda jebkad inkarnējusies uz Zemes: Kungs Rāma. Kungs Rāma ir viens no vēsturē izcilākajiem līdzjūtības un nodošanās paraugiem. Viņš iemiesojās, lai atjaunotu dharmu un rādītu piemēru tam, kā dzīvē jāpilda savs pienākums. Būdams valdnieks, Viņš nesa milzīgus upurus Savas tautas labā, parādot mums visiem, ka dharmas ceļš galu galā kalpo visu labumam.

Kungs Rāma ir Augstā Kunga Nārājanas septītais dašavatārs. Viņš iemiesojās, lai nogalinātu Ravanu, desmitgalvaino dēmonu karali. Ravanas 10 galvas simbolizē 10 negatīvās prāta īpašības, kas ietver dusmas, greizsirdību, lepnumu, iekāri, alkatību, skaudību un valdonību. Vārds “Ra” “Ma” ir apvienojums starp “om namo narayanaya” un “om namah shivaya”. Rāma ir šo divu aspektu iemiesojums un atspoguļo personiskās attiecības starp Bhagavānu un Viņa bhaktu.

“Kungs Rāma apzīmē dharmu. Dharma par apvienošanos. Kā karalis Rāma apvienoja, un vienmēr, kad mēs dziedam Rāmas vārdu, tas apvieno mūsu prātu ar sirdi.” – Paramahamsa Šri Svami Višvananda.

Navaratri

Navaratri ir 9 nakšu svētki, kuros tiek godināta Dievišķā Māte, kas ir visas radības Māte. Durga Devī – tā, kas noņem ciešanas, parādās 9 dažādās formās, un katra no tām ir to īpašību iemiesojums, kas nepieciešamas, lai virzītos garīgajā ceļā.

Siddhidatri Dēvī ir Mahā Lakšmī aspekts. Viņa ir Dievišķās Mātes augstākā forma, kas ir vienota ar varenā Kunga Mahā Višnu uzturošajiem un atbrīves spēkiem. Lai sasniegtu “siddhis” spēku, jums ir vajadzīgas zināšanas un gudrība, ko piešķir Māte Siddhidatri. Viņa ir tā, kura valda pār 18 veiksmes veidiem – gan garīgiem, gan arī materiāliem. Mēs lūdzam Siddhidatri Dēvī katram dāvāt mīlestības žēlastību, gudrības žēlastību un svētību sasniegt Viņas žēlastību. Viņas krāsa ir sarkana.

Sīkāka informācija

Datums:
March 30, 2023
Laiks:
07:00 - 12:00
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/bhaktimargalatvia/

Organizators

Bhakti Marga Latvija
Phone
26579949
Email
info@bhaktimarga.lv
Apskatīt organizatora mājas lapu

Norises vieta

Bhakti Marga Latvijas Ašrams
Reinmuižas, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949