Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Navaratri

March 22 @ 18:00 - March 30 @ 21:00

Navaratri ir 9 nakšu svētki, kuros tiek godināta Dievišķā Māte, kas ir visas radības Māte. Durga Devī – tā, kas noņem ciešanas, parādās 9 dažādās formās, un katra no tām ir to īpašību iemiesojums, kas nepieciešamas, lai virzītos garīgajā ceļā. Navaratri pavasara svētku kulminācija ir Rām Navāmī – Kunga Rāmas parādīšanās diena, Kurš ir mūsu Tempļa galvenā Dievība. Ikvieni garīgie vai reliģiskie svētki ir iespēja atgādināt par Dieva un Guru nozīmi mūsu dzīvē, atgādināt par mūsu sākotnējo garīgo dabu, kā arī iespēja pateikties par visu, kas mums ir dots no Dieva.

Vai tu zināji?

Pavasaris un rudens ir pārejas laiks, kad atjaunojam gan fizisko, gan garīgo līdzsvaru. Senie jogi izvēlējās šo laiku, lai pievērstos savai sādhanai un attīrītu fizisko ķermeni gavējot, gatavojoties jaunās sezonas pārtikas produktu maiņai. Navaratri laikā ieteicams gavēt un veikt garīgas prakses.

Ko sagaidīt?

Katru vakaru ar īpašām lūgšanām, pudžām un bhadžanām mēs pielūdzam vienu no Dievišķās mātes 9 aspektiem. Pēc jagnas (svētās uguns ceremonijas) un abhišekā, Dēvi tiks apģērbta attiecīgās krāsas drēbēs un Viņai tiks piedāvāts prasāds. Katru vakaru tiks lasīts Devī Mahatmyam stāsts par Viņas uzvarām pār daudziem dēmoniem, labā triumfu pār ļauno un Dievišķās mīlestības uzvaru pār ego.

Katrai svētku dienai ir atbilstoša krāsa. Zemāk redzamajā sarakstā ir norādīta Dēvī un tai atbilstošā krāsa katrai dienai, lai jūs varētu saskaņot savu tērpu ar svētkiem:

22.03. Šailaputri Dēvī (sarkana) – dāvā iedvesmu, atbrīvo mūs no lepnuma.
23.03. Brahmāčarinī Dēvī (balta) – sniedz disciplīnu, askētisma praksi, prāta tīrību, augstākā mērķa apziņu.
24.03. Čandraghanta Dēvī (oranža) – paaugstina prātu, pamodina, paceļ mūs augstākajā realitātē.
25.03. Kušmanda Dēvī (zila) – dāvā patiesu laimi un prieku.
26.03. Skanda Māta (dzeltena) – dāvā mīlestību un rūpes, palīdz būt tādam, kāds esi.
27.03. Katjajani Dēvī (Pāva krāsas, zila/zaļa) – atver nesautīgo sirds vēlēšanos, dvēseles alkas.
28.03. Kalaratri Dēvī (Melna/ tumšas piesātinātas krāsas) – atbrīvo no nāves bailēm un ego.
29.03. Mahā Gaurī Dēvī (gaiša, maiga krāsa) – dāvā prāta tīrību.
30.03. Siddhidatri Dēvī (sarkana)- dāvā ticību tam, ka Dievs ir tuvu un Viņš tevi nodrošinās.

Vai gribi saņemt vēl lielāku punju un palīdzēt mums organizēt skaistus svētkus?

Kad mēs piedāvājam savu mīlestību Dievišķajam, Dievišķais aplej mūs ar svētībām. Došana no sirds pati par sevi ir patiesa svētība. Došana, negaidot neko pretī, vēl vairāk pavairo svētību, it īpaši, ja nesavtīgi sponsorējat pasākumu. Ja jūtat īpašu saikni ar kādu no Dievišķās Mātes aspektiem, varat kļūt par konkrētās Navaratri dienas sponsoru, pārskaitot jebkuru summu, kurā norādīts:

Ziedojums Navaratri __. diena
Bhakti Marga Latvijas Draudze
LV91RIKO0002930284950

Varat kļūt arī par visa festivāla sponsoru, ziedojot vismaz 108 eiro. 108 – tieši tik daudz Šakti Pītas (Dievišķās Mātes vietas) pastāv pasaulē saskaņā ar Devī Bhagavata Purānu. Katra sponsora vārds tiks minēts atsevišķi konkrētās dienas vai visa festivāla galvenās rituālās daļas laikā visas 9 dienas.

Ikviens, kurš sniedz savu ieguldījumu, gūst labumu no veiktajām lūgšanām, pat ja nevarat piedalīties klātienē. Liels paldies par atbalstu!

Sīkāka informācija

Sākums:
March 22 @ 18:00
Beigas:
March 30 @ 21:00
Event Category:

Organizators

Bhakti Marga Latvija
Phone
26579949
Email
info@bhaktimarga.lv
Apskatīt organizatora mājas lapu

Norises vieta

Bhakti Marga Latvijas Ašrams
Reinmuižas, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949