Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Event Series Pasākumu sērija: Mahā Abhišekā un Om Chanting Pilnmēnesī

Mahā Abhišekā un Om Chanting Pilnmēnesī

November 8, 2022 @ 18:00 - 21:00

Abhišekā ir skaists mazgāšanas rituāls, kurā dievības tiek mazgātas ar piecām dažādām vielām. Šīs vielas simbolizē mūsu fiziskās dabas piecus elementus un mūsu zemākās dabas emocionālās īpašības. Caur dievību Žēlastību šie elementi, mūsu piecas maņas un prāts tiek attīrīti un pārveidoti pozitīvā veidā.

Pilnmēness laikā ūdens elements mūsu ķermeņos tiek īpaši aktivizēts, kas bieži izraisa paaugstinātu emocionalitāti un negatīvismu. Abhišekā vērošana (klātienē vai tiešraidē) pārveido šo negatīvismu un palīdz līdzsvarot un attīrīt ķermeņa dabiskos elementus.

Abhišeka rituāla laikā notiks Om Chanting – pārsteidzoši vienkārša, bet ļoti efektīva Atma Krija Jogas tehnika, meditatīva skaņas OM skandēšana ar garīgo meistaru Paramahmsa Šrī Svami Višvananda un Mahavatar Babadži svētību un vadību, kas attīra un transformē visos līmeņos – fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā. Tā atbrīvo no stresa un negatīvās enerģijas uzslāņojumiem, atjaunojot cilvēkos un apkārtējā pasaulē mieru, līdzsvaru un vienotību.

Tiešraide: https://www.facebook.com/bhaktimargalatvia/

Sīkāka informācija

Datums:
November 8, 2022
Laiks:
18:00 - 21:00
Pasākumu sērija:
Event Tags:
Website:
https://www.facebook.com/bhaktimargalatvia/

Organizators

Bhakti Marga Latvija
Phone
26579949
Email
info@bhaktimarga.lv
Apskatīt organizatora mājas lapu

Other

URL field
https://t.me/bmlatvija

Norises vieta

Bhakti Marga Latvijas Ašrams
Reinmuižas, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949