Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Guru Pūrnima

July 3, 2023 @ 18:00 - 21:30

Guru Pūrnima ir diena, kad mēs godinām savu mīļoto Satguru, Paramahamsu Šri Svami Višvanandu, kurš meistarīgi mūs visus vada pie Kunga Lotosa Pēdām. Šis ir laiks, kad mēs apvienojamies kā kopiena, kā vienota ģimene, kas ar patiesu Mīlestību un dziļu pateicību, izsaka paldies Gurudžī par svētību un pieredzi, kuru Viņš mums ir devis visu šo gadu.

Guru Pūrnima sākotnēji tika svinēta par godu dižajam skolotājam Veda Vjasai. Viņš bija dievišķa Kunga inkarnācija, kurš sastādīja četras Vēdas, uzrakstīja 18 galvenās Purānas, Mahabharatu un Šrīmad Bhagavātamu. Šī diena tika iedibināta kā diena, lai godinātu guru, kurš meistarīgi vada savus sekotājus pie Kunga Lotosa Kājām.

Svētku laikā notiks Mahā Abhišekā un Gurugīta jagna. Abhišekā ir skaists mazgāšanas rituāls, kurā dievības tiek mazgātas ar piecām dažādām vielām. Šīs vielas simbolizē mūsu fiziskās dabas piecus elementus un mūsu zemākās dabas emocionālās īpašības. Caur dievību Žēlastību šie elementi, mūsu piecas maņas un prāts tiek attīrīti un pārveidoti pozitīvā veidā. Pilnmēness laikā ūdens elements mūsu ķermeņos tiek īpaši aktivizēts, kas bieži izraisa paaugstinātu emocionalitāti un negatīvismu. Abhišekā vērošana (klātienē vai tiešraidē) pārveido šo negatīvismu un palīdz līdzsvarot un attīrīt ķermeņa dabiskos elementus. Abhišeka rituāla laikā notiks Om Chanting – pārsteidzoši vienkārša, bet ļoti efektīva Atma Krija Jogas tehnika, meditatīva skaņas OM skandēšana ar garīgo meistaru Paramahmsa Šrī Svami Višvananda un Mahavatar Babadži svētību un vadību, kas attīra un transformē visos līmeņos – fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā. Tā atbrīvo no stresa un negatīvās enerģijas uzslāņojumiem, atjaunojot cilvēkos un apkārtējā pasaulē mieru, līdzsvaru un vienotību.

Sīkāka informācija

Datums:
July 3, 2023
Laiks:
18:00 - 21:30
Event Category:

Organizators

Bhakti Marga Latvija
Phone
26579949
Email
info@bhaktimarga.lv
Apskatīt organizatora mājas lapu

Norises vieta

Bhakti Marga Latvijas Ašrams
Reinmuižas, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949