Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Gājatrī Jagna

June 11, 2022 @ 11:00 - 14:00

Gājatrī Jagna (svētais uguns rituāls) ir viena no labvēlīgākajām jagnām un attīrīšanās metodēm, kuras laikā tiek sadedzināta karma, palīdzot mums attīstīties un virzīties garīgajā ceļā. Gājatrī Devī ir Vēdu, piecu elementu un visa Radītā Māte. Viņa ir Dievišķās Mātes universālais, kosmiskais aspekts un Svētās Trīsvienības – Brahmas, Višnu un Šivas – Māte. Viņas Gājatrī mantra ir „mokša mantra”, kas nozīmē, ka skandējot to, var sasniegt atbrīvi.

Om bhur bhuva svaha
Tat savitur varenyam
Bhargo devasya dhimahi
Dhiyo yonah prachodayaat

NOZĪME: “Ak, Dievišķā Māte, es meditēju uz Tevi kā uz Augstāko Gaismu, kas apgaismo zemi, smalko pasauli un debesis; tu esi cienījamā Dievišķās Apziņas Saule, kas apgaismo dēvas un izkliedē visu tumsu un nezināšanu. Caur Tavu Žēlastību, lūdzu, apgaismo manu prātu un atmodini manī to pašu spožo Dievišķo Gaismu.”

DOD NO SIRDS

Kad mēs piedāvājam savu mīlestību Dievišķajam, Dievišķais aplej mūs ar svētībām. Došana no sirds pati par sevi ir patiesa svētība. Došana, negaidot neko pretī, vēl vairāk pavairo svētību, it īpaši, ja nesavtīgi sponsorējat pasākumu. Jūsu ziedojums palīdzēs pasākuma norisei. Ikviens, kurš sniedz savu ieguldījumu, gūst labumu no veiktajām lūgšanām, pat ja nevarat piedalīties klātienē! Liels paldies par atbalstu!

Ziedot

Sīkāka informācija

Datums:
June 11, 2022
Laiks:
11:00 - 14:00
Website:
https://www.facebook.com/bhaktimargalatvia/

Organizators

Norises vieta

Bhakti Marga Latvija
“Reinmuižas”, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949
Apskatīt organizatora mājas lapu