Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Daršana Pēcballīte

August 13, 2022 @ 15:00 - 22:00

Kaut arī daršans ar Paramahamsu Višvanandu ir jau noticis un varētu šķist, ka viss ir beidzies, patiesībā, tās nemaz nav beigas, bet tikai sākums! Paramahamsa Višvananda mums nemitīgi atgādinā, ka mīlestība, ko mēs jūtam, mīt mūsos. Un šajā mīlestības stāvoklī var atrasties visu laiku, taču bez prakses ir grūti noturēties pozitīvajās vibrācijās, jo apkārt notiek daudz negatīvu lietu.

Lai saglabātu ilgāk šis pozitīvās vibrācijas un varētu dalīties ar tām, aicinām jūs piedalīties daršana pēcballītē. Esam sagatavojuši īpašu programmu.

Sāksim ar OM Chantingu. OM Chanting ir lielisks veids, kā kalpot visai cilvēcei un pasaulei kopumā, jo šīs prakses laikā tiek transformētas visas negatīvās enerģijas un vibrācijas, kas atrodas mūsu tuvumā, un mēs varam arī šo dziedinošo mīlestības vibrāciju nosūtīt visiem un visam, kam vien vēlamies un kam tas ir nepieciešams. Pēc OM Chantinga būs ekskursija pa mūsu skaisto Satčidānanda Vigraha Rāmačandra templi. Jūs uzzināsiet par mūsu tradīciju, kad un kā tikām pie tempļa, kā arī par tempļa nozīmi un pasākumiem, kas regulāri notiek templī. Kad prāts būs pabarots ar zināšanām, jūs varēsiet izbaudīt lūgšanas templī. Hinduismā katrs rituāls ir vērsts uz Dievu. Un viss, ko vēlas mūsu sirds, ir būt Dievišķai Mīlestībai. Vakarā noslēgumā varēsiet baudīt skaistu mantru koncertu.

Programma:

15:15 OM Chanting
17:00 Ekskursija pa templi
18:00 Tempļa lūgšanas
19:30 Koncerts

Lai varētu plānot pēcballītes apmeklētāju skaitu, lūdzam jūs aizpildīt īsu anketu. Kā arī būtu ļoti jauki, ja atstātu atsauksmi par notikušo daršanu.

 

Reģistrācijas forma:

Sīkāka informācija

Datums:
August 13, 2022
Laiks:
15:00 - 22:00

Organizators

Norises vieta

Bhakti Marga Latvija
“Reinmuižas”, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949
Apskatīt organizatora mājas lapu