Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

Babadži Surja Namaskar Kurss

January 13 @ 13:00 - 14:00

Babadžī Surja Namaskar ir pateicības lūgšana kustībā, kurā Dievišķā godināšana un tā apzināšanās notiek caur mantru un senām jogas āsanām (jogas pozām). Ikdienā veicot kompleksu 6-8 reizes no vietas, kas izņem 10-15 minūtes, tiek nodrošināta tāda pati iedarbība kā 45 minūšu Hatha jogas nodarbībā, – tiek spēcināts ķermenis, veidota pozitīvas enerģijas plūsma un sniegta prāta skaidrība.

Babadži Surja Namaskar ir kustības meditācija, kas godina cilvēka ķermeņi kā Dievišķā templi. Tā aizņem tikai dažas minūtes dienā un piepilda visu būtību ar gaismu un dzīvību. Tavai ikdienas praksei iesakņojoties ķermenī, domas norimst, un kustības kļūst par maigu, apzinātu iekšējā spēka izpausmi.

Babadžī Surja Namaskar darbojas uz tevi visu. Fiziski šī prakse stiprina tavu sirdi un visas galvenās ķermeņa muskuļu grupas. Tas uzlabo gremošanu un sniedz enerģijas pieplūdumu, lai palīdzētu tev aizņemtajā ikdienas dzīvē. Prakse sevī ietver Surja un Čandra (saules un mēness) namaskar, kas līdzsvaro mūs abās šajās Dievišķajās enerģijās. Veicot praksi ar mīlestību un apzināšanos, katra poza kļūst par pateicības lūgšanu pašai dzīvei. Paud savu nodošanos kustībā!

Kursu vada: sertificēts Babadži Surja Namaskar pasniedzējs Signe Vanaga (Jayanti dasi).

Dalības maksa: 10 Eur.

 

Reģistrācijas forma

Sīkāka informācija

Datums:
January 13
Laiks:
13:00 - 14:00
Event Category:

Organizators

Jayanti dasi
Phone
26696867

Norises vieta

Bhakti Marga Latvijas Ašrams
Reinmuižas, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949