Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

6-stundu Om Chanting Jēkabpilī

December 30, 2022 @ 11:00 - 18:30

OM Chanting ir spēcīga tehnika, ko var praktizēt ikviens. OM Chanting vienmēr tiek veikts ar garīgo Skolotāju Paramahamsas Šrī Svāmī Višvanandas un Mahavatāra Babadžī svētību un vadību. Praksē tiek izmantots OM skaņas transformējošais spēks, lai aktivizētu dalībnieku pašdziedināšanas potenciālu, kā arī attīrītu telpu/apkārtni un palīdzētu cilvēkiem visos līmeņos: fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā.

OM ir universāla radīšanas skaņa, visaugstākā un tīrākā vibrācija, kas pastāv. OM Chanting prakses radītie vibrāciju viļņi izplatās 2 kilometru rādiusā, radot harmonisku, mierīgu vidi un vienotību starp cilvēku un dabu. Pēc OM Chanting prakses/apļa OM turpina rezonēt dalībnieku ķermeņos, ļaujot viņiem dalīties labajās vibrācijās, lai kurp viņi dotos. Prakse veicina iekšējo mieru, pozitivitāti, garīgo skaidrību, emocionālo brīvību un fizisko veselību.

Garīgo prakšu mērķis ir apzināties savu patieso būtību, iemācīties kontrolēt savu prātu, mainīt uztveri, kuru nevar satricināt ārēji notikumi. Atrodoties tīrās vibrācijās, prāts tiek attīrīts un ļauj sirdij atmosties un uztvert pasauli ar mīlestību. “Brīdī, kad cilvēki sāk skandēt OM, viņu pašu vibrācija transformējas par sakrālo OM skaņu. Tas, kurš atrodas apļa iekšpusē, piesātinās ar šo enerģiju, kas maina ķermeņa vibrāciju. Pat atmirušās šūnas atkal sāk vibrēt. Tātad, lai kurp jūs dotos, jūsu aura vibrē kosmiskajā OM skaņā.” – Paramahamsa Šrī Svāmī Višvananda.

Pasākuma laikā notiks 6 OM Chanting apļi, kas sekos viens pēc otra. Katrs aplis ilgst 1 stundu. Kad viens aplis beidzas, nākamais aplis sākas līdz ar pirmā apļa izskaņu, tādējādi nodrošinot, ka OM skaņa skanēs nepārtraukti.

12:00 – 1. aplis
13:00 – 2. aplis
14:00 – 3. aplis
15:00 – 4. aplis
16:00 – 5. aplis
17:00 – 6. aplis

Pievienojies jebkurā sev ērtā laikā, neatkarīgi no tā, kurā aplī piedalīsies. Dienas laikā var piedalīties ne vairāk kā 3 OM Chanting apļos. Lūdzu ierodies vismaz 20 min pirms apļa, kurā piedalīsies, lai vari sagatavoties un ieņemt vietu.

OM Chanting laikā būs pieejami dzērieni un uzkodas/augļi. Aicinām ņemt līdzi veģetārus (bez olām) našķus.

Dalība: ziedojums.

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās: 22114231 (Diāna)

Sīkāka informācija

Datums:
December 30, 2022
Laiks:
11:00 - 18:30

Organizators

Miera telpa Rādha
Phone
00371 22 114 231
Email
radhastelpa@gmail.com
Apskatīt organizatora mājas lapu

Norises vieta

Miera telpa Rādha
Rīgas iela 163
Jēkabpils, LV-5201 Latvia
+ Google Map
Phone
22 114 231
Apskatīt organizatora mājas lapu