Loading Pasākumi

« All Pasākumi

24-stundu OM Chanting

November 18, 2022 @ 12:00 - November 19, 2022 @ 12:00

OM Chanting ir spēcīga tehnika, ko var praktizēt ikviens. OM Chanting vienmēr tiek veikts ar garīgo Skolotāju Paramahamsas Šrī Svāmī Višvanandas un Mahavatāra Babadžī svētību un vadību. Praksē tiek izmantots OM skaņas transformējošais spēks, lai aktivizētu dalībnieku pašdziedināšanas potenciālu, kā arī attīrītu telpu/apkārtni un palīdzētu cilvēkiem visos līmeņos: fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā.

OM ir universāla radīšanas skaņa, visaugstākā un tīrākā vibrācija, kas pastāv. OM Chanting prakses radītie vibrāciju viļņi izplatās 2 kilometru rādiusā, radot harmonisku, mierīgu vidi un vienotību starp cilvēku un dabu. Pēc OM Chanting prakses/apļa OM turpina rezonēt dalībnieku ķermeņos, ļaujot viņiem dalīties labajās vibrācijās, lai kurp viņi dotos. Prakse veicina iekšējo mieru, pozitivitāti, garīgo skaidrību, emocionālo brīvību un fizisko veselību.

Garīgo prakšu mērķis ir apzināties savu patieso būtību, iemācīties kontrolēt savu prātu, mainīt uztveri, kuru nevar satricināt ārēji notikumi. Atrodoties tīrās vibrācijās, prāts tiek attīrīts un ļauj sirdij atmosties un uztvert pasauli ar mīlestību.

“Brīdī, kad cilvēki sāk skandēt OM, viņu pašu vibrācija transformējas par sakrālo OM skaņu. Tas, kurš atrodas apļa iekšpusē, piesātinās ar šo enerģiju, kas maina ķermeņa vibrāciju. Pat atmirušās šūnas atkal sāk vibrēt. Tātad, lai kurp jūs dotos, jūsu aura vibrē kosmiskajā OM skaņā.” – Paramahamsa Šrī Svāmī Višvananda.

Šis pasākums sastāv no 24 OM Chanting apļiem, kas seko viens pēc otra. Katrs aplis ilgst 1 stundu. Kad viens aplis beidzas, nākamais aplis sākas līdz ar pirmā apļa izskaņu, tādējādi nodrošinot, ka svētā OM skaņa skanēs nepārtraukti 24 stundas.

24 stundu OM Chanting tēma ir “Cilvēka un visas cilvēces garīgā izaugsme”. Sanākot kopā, OM Chanting veltām kādai konkrētai tēmai-idejai, dodam impulsu un enerģisku atbalstu veiksmīgai īstenošanai. Apskausim savu valsti dzimšanas dienā ar svētīgu enerģiju. Pievienojies un sajūti OM Mantras transformējošo spēku, sajūti kopējā nodoma spēku. Ļauj šai svētajai enerģijai dziedināt sevi, dziedināt māti Zemi.

OM Chanting laikā būs pieejami dzērieni un uzkodas/augļi. Jūs varat atnest līdzi groziņu. Lūgums ņemt vērā, ka āšrama teritorijā ir aizliegts ienest dzīvnieku izcelsmes ēdienu, alkoholu un ir aizliegts smēķēt.

Jūs varat atbraukt uz pasākumu jebkurā laikā un palikt āšramā cik jūs vēlaties, neatkarīgi no tā, cikos jūs piedalīsieties OM Chanting apļos. Jūs varat piedalīties 3 OM Chanting apļos 18. novembrī un 3 apļos 19. novembrī, katrs aplis ilgs 1 stundu. Visas dienas garumā notiks lekcijas, kirtans (mantru dziedāšana), radošas darbnīcas, tempļa lūgšanas un daudz kas cits. Tiks nodrošināta atsevišķa istabiņa, kur naktī varēs atpūsties. Ja plānojiet palikt pa nakti, vēlams paņemt līdzi guļammaisu.

Dalības maksa: ziedojums.

 

Sīkāka informācija

Sākums:
November 18, 2022 @ 12:00
Beigas:
November 19, 2022 @ 12:00

Organizators

Bhakti Marga Latvija
Phone:
26579949
Email:
info@bhaktimarga.lv
View Organizators Website

Norises vieta

Bhakti Marga Latvijas Ašrams
“Reinmuižas”, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone:
26579949