Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

24 stundu OM Chanting

February 23 @ 18:00 - February 24 @ 18:00

24 stundu OM Chanting

OM ir pirmatnējā radīšanas skaņa, augstākā un tīrākā vibrācija. Tā ir mantra, kas sevī ietver visas pārējās mantras. Skandējot OM, dalībnieku iekšējās vibrācijas harmonizējas, izšķīdinot negatīvās sajūtas, domas un enerģijas. Šī pozitīvā vibrācija labvēlīgi ietekmē ne vien cilvēkus, bet arī apkārtni un vietas, kur cilvēks dodas. Tā ir viegla prakse, jo vienīgais kas ir jāprot – sēdēt un skandēt. Izmēģini arī tu! Pieredzi OM skaņas spēku!

‘Brīdī, kad cilvēki sāk skandēt OM, viņu pašu vibrācija transformējas par sakrālo OM skaņu. Tas, kurš atrodas apļa iekšpusē, piesātinās ar šo enerģiju, kas maina ķermeņa vibrāciju. Pat atmirušās šūnas atkal sāk vibrēt. Tātad, lai kurp jūs dotos, jūsu aura vibrē kosmiskajā OM skaņā.’

Paramahamsa Višvananda

Kas ir OM Chanting?

OM Chanting ir sena grupu pašdziedinoša tehnika, kas izmanto OM kosmisko vibrāciju, lai dziedinātu cilvēci un Māti Zemi. OM Chanting veicina iekšējo mieru, pozitivitāti, garīgo skaidrību, emocionālo brīvību un fizisko veselību.

OM Chanting prakses radītie vibrāciju viļņi izplatās divu kilometru rādiusā, radot harmonisku, mierīgu vidi un vienotību starp cilvēku un dabu. Pēc OM Chanting prakses OM turpina rezonēt dalībnieku ķermeņos, ļaujot viņiem dalīties labajās vibrācijās, lai kurp viņi dotos.

Sanākot kopā, OM Chanting veltam kādai konkrētai tēmai-idejai, dodam impulsu un enerģisku atbalstu veiksmīgai īstenošanai. 24 stundu OM Chanting tēma ir “Domu tīrība”. Nāc un sajūti kopējā nodoma un OM mantras transformējošo spēku!

Prakse vienmēr tiek veikta ar garīgo Skolotāju Paramahamsas Šrī Svāmī Višvanandas un Mahāvatāra Babadžī svētību un vadību.

Uzzini vairāk par OM Chanting.

Informācija par pasākumu

Šis pasākums sastāv no 24 OM Chanting apļiem, kas seko viens pēc otra. Pirmais aplis sāksies 23. februārī plkst. 18:00, nākamais – plkst. 19:00 un tā tālāk. Pēdējais aplis sāksies 24. februārī plkst. 17:00. Katrs aplis ilgst 1 stundu. Kad viens aplis beidzas, nākamais aplis sākas līdz ar pirmā apļa izskaņu, tādējādi nodrošinot, ka svētā OM skaņa skanēs nepārtraukti 24 stundas.

Pasākuma laikā Jūs varat piedalīties 3 OM Chanting apļos. Abu dienu garumā notiks lekcijas, kirtans (mantru dziedāšana), jogas prakses, tempļa lūgšanas un daudz kas cits. 24. februārī templī no plkst. 9:00 līdz plkst. 13:00 notiks lūgšanas un Mahā Abhišekā (Dievību mazgāšanas rituāls).

Pasākuma laikā būs pieejami vegāniskas uzkodas un dzērieni (norēķini skaidrā naudā). Nakts laikā āšramā būs pieejama atsevišķa telpa atpūtai.

23. – 24. Februārī

18:00 – 18:00

Bhakti Marga Latvijas Āšrams

E

Izmēģini OM Chanting – seno pašdziedinošo praksi un sajūti sevi piepildītu ar mieru, prieku un mīlestību

E

Piedalies lekcijās, jogas praksēs un mantru dziedāšanā

E

Iepazīsties, kā notiek lūgšanas hinduistu templī un piedalies Mahā Abhišekā (Dievību mazgāšanas rituālā)

E

Brauc uz pasākumu jebkurā laikā un paliec cik vēlies, neatkarīgi no tā, cikos OM Chanting apļos piedalīsies

E

Pasākuma dalības maksa: ziedojums

‘Dzīve ir izvēle, un tavs domāšanas veids ir tās ceļš. Ieraugi skaisto dzīvē, un visi prāta gruži izzudīs. Skaties uz to caur prieka un mīlestības prizmu, kā dāvanu tad izbaudīsi ik mirkli.’

Paramahamsa Višvananda

Reģistrācija uz 24-Stundu OM Chanting

Sīkāka informācija

Sākums:
February 23 @ 18:00
Beigas:
February 24 @ 18:00
Event Categories:
,

Organizators

Bhakti Marga Latvija
Phone
26579949
Email
info@bhaktimarga.lv
Apskatīt organizatora mājas lapu

Norises vieta

Bhakti Marga Latvijas Ašrams
Reinmuižas, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949