Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

24 stundu OM Chanting

September 29, 2023 @ 18:00 - September 30, 2023 @ 18:00

24 stundu OM Chanting

OM ir pirmatnējā radīšanas skaņa, augstākā un tīrākā vibrācija. OM – tas ir Dievs skaņas formā. Tā ir mantra, kas sevī ietver visas pārējās mantras. Skandējot OM, dalībnieku vibrācija tiek paaugstināta. Šī pozitīvā vibrācija labvēlīgi ietekmē ne vien cilvēkus, bet arī apkārtni un vietas, kur cilvēks dodas. Skandēšana ir viens no labākajiem veidiem, kā ieviest vienotības vibrāciju visa radītā dažādībā. Tā ir viegla prakse, jo vienīgais kas ir jāprot – sēdēt un skandēt. Izmēģini arī tu! Pieredzi OM skaņas spēku!

‘Brīdī, kad cilvēki sāk skandēt OM, viņu pašu vibrācija transformējas par sakrālo OM skaņu. Tas, kurš atrodas apļa iekšpusē, piesātinās ar šo enerģiju, kas maina ķermeņa vibrāciju. Pat atmirušās šūnas atkal sāk vibrēt. Tātad, lai kurp jūs dotos, jūsu aura vibrē kosmiskajā OM skaņā.’

Paramahamsa Vishwananda

Kas ir Om Chanting?

OM Chanting ir sena grupu pašdziedinoša tehnika, kas izmanto OM kosmisko vibrāciju, lai dziedinātu cilvēci un Māti Zemi. Prakse vienmēr tiek veikta ar garīgo Skolotāju Paramahamsas Šrī Svāmī Višvanandas un Mahavatāra Babadžī svētību un vadību. OM Chanting veicina iekšējo mieru, pozitivitāti, garīgo skaidrību, emocionālo brīvību un fizisko veselību.

OM Chanting prakses radītie vibrāciju viļņi izplatās 2 kilometru rādiusā, radot harmonisku, mierīgu vidi un vienotību starp cilvēku un dabu. Pēc OM Chanting prakses/apļa OM turpina rezonēt dalībnieku ķermeņos, ļaujot viņiem dalīties labajās vibrācijās, lai kurp viņi dotos.

24 stundu OM Chanting tēma ir “Dievišķā mīlestība”. Sanākot kopā, OM Chanting veltām kādai konkrētai tēmai-idejai, dodam impulsu un enerģisku atbalstu veiksmīgai īstenošanai. Nāciet un sajūtiet kopējā nodoma un OM mantras transformējošo spēku! 

Informācija par pasākumu

Šis pasākums sastāv no 24 OM Chanting apļiem, kas seko viens pēc otra. Pirmais aplis sāksies 29. septembrī plkst. 18:00, nākamais – plkst. 19:00 un tā tālāk. Pēdējais aplis sāksies 30. septembrī plkst. 17:00. Katrs aplis ilgst 1 stundu. Kad viens aplis beidzas, nākamais aplis sākas līdz ar pirmā apļa izskaņu, tādējādi nodrošinot, ka svētā OM skaņa skanēs nepārtraukti 24 stundas.

Jūs varat atbraukt uz pasākumu jebkurā laikā un palikt āšramā cik jūs vēlaties, neatkarīgi no tā, cikos OM Chanting apļos jūs piedalīsieties. Pasākuma laikā Jūs varat piedalīties 3 OM Chanting apļos. Abu dienu garumā notiks lekcijas, kirtans (mantru dziedāšana), radošas darbnīcas, tempļa lūgšanas un daudz kas cits. 29. septembra vakarā templī notiks Mahā Abhišekā (Dievību mazgāšanas rituāls), kas norisināsies no plkst. 18:00 līdz plkst. 22:00.

Pasākuma laikā darbosies kafejnīca, kurā būs pieejami karsti ēdieni, dzērieni un uzkodas (norēķini skaidrā naudā). Nakts laikā āšramā tiks nodrošināta atsevišķa istabiņa, kur būs iespēja atpūsties. Ja plānojiet palikt pa nakti, vēlams paņemt līdzi guļammaisu.

Pasākuma dalības maksa: ziedojums.

Piektdiena:

18:00 – 22:00

Sestdiena:

10:10

                                       11:10

12:10

13:10

14:10

15:10

16:10

Pasākuma programma

Mahā Abhišekā (vēdiskais Dievību mazgāšanas rituāls). Programmā ietilpst pudža, mantru dziedāšana, Mahā Abhišekā un ārati.

 

Babadžī Surja Namaskar apmācības. Āsanu komplekss, kas piepilda ķermeņi ar enerģiju uz visu dienu. Dalība 10 eur.

Projekts Mantra. 40 dienu programma, kuras laikā tu veido ieradumu regulāri skandēt mantru, kas palīdz nomierināt prātu un atvērt sirdi.

OM pieredzes aplis. Pieredžu stāsti, jautājumi & atbildes.

Lekcija “Vegānisms – medaļas otrā puse”. Lamatas, kurās visbiežāk iekrītam augu valsts uzturā.

Lekcija “Dvēseles tempļa apkope”. Pamatieteikumi jeb kas jāzina katram par uzturu un veselību.

Bhagavadgītas lekcija. Ienirsti svēto rakstu gudrībā.

Pieredze ar dievišķo. Uzzini vairāk par Paramahamsa Višvanandu un paklausies pieredzes stāstus. 

Vegāniskās kafejnīcas darba laiks: Sestdien no 9.30 līdz 18:00.

Pasākuma programma

Piektdiena:

18:00 – 22:00. Mahā Abhišekā (vēdiskais Dievību mazgāšanas rituāls). Programmā ietilpst pudža, mantru dziedāšana, Mahā Abhišekā un ārati.

Sestdiena:

10:10 Babadžī Surja Namaskar apmācības. Āsanu komplekss, kas piepilda ķermeņi ar enerģiju uz visu dienu. Dalība 10 eur.

11:10 Projekts Mantra. 40 dienu programma, kuras laikā tu veido ieradumu regulāri skandēt mantru, kas palīdz nomierināt prātu un atvērt sirdi.

12:10 OM pieredzes aplis. Pieredžu stāsti, jautājumi & atbildes.

13:10 Lekcija “Vegānisms – medaļas otrā puse”. Lamatas, kurās visbiežāk iekrītam augu valsts uzturā.

14:10 Lekcija “Dvēseles tempļa apkope”. Pamatieteikumi jeb kas jāzina katram par uzturu un veselību.

15:10 Bhagavadgītas lekcija. Ienirsti svēto rakstu gudrībā.

16:10 Paramahamsa Višvananda Latvijā. Uzzini vairāk par Paramahamsa Višvanandu un paklausies pieredzes stāstus. 

Vegāniskās kafejnīcas darba laiks: Sestdien no 9.30 līdz 18:00.

‘Lai būtu harmonijā ar visu ir jāuztver sevi kā veseluma daļu. Jūs nevarat būt atsevišķi. Tas nav iespējams.’

Paramahamsa Vishwananda

d

Reģistrācija uz 24-Stundu Om Chanting

Sīkāka informācija

Sākums:
September 29, 2023 @ 18:00
Beigas:
September 30, 2023 @ 18:00
Event Categories:
,

Organizators

Bhakti Marga Latvija
Phone
26579949
Email
info@bhaktimarga.lv
Apskatīt organizatora mājas lapu

Norises vieta

Bhakti Marga Latvijas Ašrams
Reinmuižas, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949