Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

24 stundu OM Chanting

July 7 @ 17:30 - July 8 @ 18:30

24 stundu OM Chanting

Jau trešo reizi Latvijā tiek rīkots 24 stundu OM Chanting, ko veltam mieram un mīlestībai pasaulē un mūsos pašos. OM ir pirmatnējā radīšanas skaņa, augstākā un tīrākā vibrācija. OM – tas ir Dievs skaņas formā. Tā ir mantra, kas sevī ietver visas pārējās mantras. Skandējot OM, dalībnieku vibrācija tiek paaugstināta. Šī pozitīvā vibrācija labvēlīgi ietekmē ne vien cilvēkus, bet arī apkārtni un vietas, kur cilvēks dodas. Skandēšana ir viens no labākajiem veidiem, kā ieviest vienotības vibrāciju visa radītā dažādībā. Tā ir viegla prakse, jo vienīgais kas ir jāprot – sēdēt un skandēt. Izmēģini arī tu! Pieredzi OM skaņas spēku!

‘Brīdī, kad cilvēki sāk skandēt OM, viņu pašu vibrācija transformējas par sakrālo OM skaņu. Tas, kurš atrodas apļa iekšpusē, piesātinās ar šo enerģiju, kas maina ķermeņa vibrāciju. Pat atmirušās šūnas atkal sāk vibrēt. Tātad, lai kurp jūs dotos, jūsu aura vibrē kosmiskajā OM skaņā.’

Paramahamsa Vishwananda

Kas ir Om Chanting?

OM Chanting ir spēcīga tehnika, ko var praktizēt ikviens. OM Chanting vienmēr tiek veikts ar garīgo Skolotāju Paramahamsas Šrī Svāmī Višvanandas un Mahavatāra Babadžī svētību un vadību. Praksē tiek izmantots OM skaņas transformējošais spēks, lai aktivizētu dalībnieku pašdziedināšanas potenciālu, kā arī attīrītu telpu/apkārtni un palīdzētu cilvēkiem visos līmeņos: fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā.

OM ir universāla radīšanas skaņa, visaugstākā un tīrākā vibrācija, kas pastāv. OM Chanting prakses radītie vibrāciju viļņi izplatās 2 kilometru rādiusā, radot harmonisku, mierīgu vidi un vienotību starp cilvēku un dabu. Pēc OM Chanting prakses/apļa OM turpina rezonēt dalībnieku ķermeņos, ļaujot viņiem dalīties labajās vibrācijās, lai kurp viņi dotos. Prakse veicina iekšējo mieru, pozitivitāti, garīgo skaidrību, emocionālo brīvību un fizisko veselību.

24 stundu OM Chanting tēma ir “Harmonija”. Sanākot kopā, OM Chanting veltām kādai konkrētai tēmai-idejai, dodam impulsu un enerģisku atbalstu veiksmīgai īstenošanai. Nāciet un sajūtiet kopējā nodoma un OM mantras transformējošo spēku. Ļaujiet šai svētajai enerģijai dziedināt sevi, dziedināt māti Zemi.

 

Informācija par pasākumu

Šis pasākums sastāv no 24 OM Chanting apļiem, kas seko viens pēc otra. Pirmais aplis sāksies 7. jūlijā plkst. 18:00, nākamais – plkst. 19:00 un tā tālāk. Katrs aplis ilgst 1 stundu. Kad viens aplis beidzas, nākamais aplis sākas līdz ar pirmā apļa izskaņu, tādējādi nodrošinot, ka svētā OM skaņa skanēs nepārtraukti 24 stundas.

OM Chanting laikā būs pieejami dzērieni un uzkodas/augļi. Jūs varat atnest līdzi groziņu. Lūgums ņemt vērā, ka āšrama teritorijā ir aizliegts ienest dzīvnieku izcelsmes ēdienu, alkoholu un ir aizliegts smēķēt.

Jūs varat atbraukt uz pasākumu jebkurā laikā un palikt āšramā cik jūs vēlaties, neatkarīgi no tā, cikos jūs piedalīsieties OM Chanting apļos. Pasākuma laikā Jūs varat piedalīties 3 OM Chanting apļos. Abu dienu garumā notiks lekcijas, kirtans (mantru dziedāšana), radošas darbnīcas, tempļa lūgšanas un daudz kas cits.

Āšramā tiks nodrošināta atsevišķa istabiņa, kur naktī būs iespēja atpūsties (vēlams paņemt līdzi guļammaisu). Kā arī jūs varat pārlaist nakti teltī. Telts vieta maksā 10 eiro (par nakti) no personas. Ja nav telts, piedāvājam izīrēt telti ar matraci un guļammaisu, kas maksās 25 eiro par nakti vienai personai, divatā – 35 eiro, savukārt otrai personai ir jābūt ar savu guļammaisu.

Pasākuma dalības maksa: ziedojums.

‘Lai būtu harmonijā ar visu ir jāuztver sevi kā veseluma daļu. Jūs nevarat būt atsevišķi. Tas nav iespējams.’

Paramahamsa Vishwananda

d

Reģistrācija uz 24-Stundu Om Chanting

 

 

 

Sīkāka informācija

Sākums:
July 7 @ 17:30
Beigas:
July 8 @ 18:30
Event Categories:
,

Organizators

Bhakti Marga Latvija
Phone
26579949
Email
info@bhaktimarga.lv
Apskatīt organizatora mājas lapu

Norises vieta

Bhakti Marga Latvijas Ašrams
Reinmuižas, Katlakalns Latvia + Google Map
Phone
26579949