DARŠANS AR
PARAMAHAMSU VIŠVANANDU

10. JŪNIJĀ 2024
LILLEPAVILJON
TALLINA, IGAUNIJA

‘Daršana sniegšanas brīdī, kad es skatos uz tavu dvēseli, es redzu tavu patieso Esību. Es redzu skaistumu, kurš mīt tevī. Un es vēlos, lai tu to saskati un pats apzinies.’

Paramahamsa Višvananda

KAS IR DARŠANS

Daršans nozīmē ‘Dievišķais redzējums’: skatīt Dievišķo un būt Dievišķā ieraudzītam.

Daršana laikā Paramahamsa Višvananda lūkojas dziļi katra cilvēka acīs, izlejot pār tiem Dievišķo beznosacījuma mīlestību. Šī žēlastības dāvana attīra katra ceļu šīs Mīlestības aptveršanai ikvienā sirdī.

Katra cilvēka pieredze būs vienreizēja. Vai tu sajūti ko dziļu, vai pavisam neko, kaut kas tevī tiks aizskarts.

Daršana saņemšana no pilnībā Dievrealizēta Meistara, kurš atrodas pastāvīgā savienībā ar Dievišķo, ir rets un ļoti īpašs dārgums, kuru nedrīkst palaist garām.


Kas ir Daršans un Kā to Saņemt

Vairāk par Paramahamsu Višvanandu

Par pasākumu

Papildus Paramahamsas Višvanadas svētībai Daršana pasākumā skanēs dzīvā mūzika, tiks skandētas Vēdiskās himnas un citi dalīsies savā pieredzē.

Uz Daršanu nekas nav jāņem līdzi, taču ja vēlies iesvētīt kādu priekšmetu – Svēto rakstu grāmatu, dievības vai mīļoto cilvēku fotogrāfijas – droši ņem līdzi.

Daršans ir atvērts ikvienam. Visi ir aicināti piedalīties, neatkarīgi no ticības vai tradīcijām.

16:00 Reģistrācijas sākums

17:00 Daršana sākums

Daršana sākumā Paramahamsa Višvananda sniegs runu angļu valodā. Ja nepieciešams tulkojums, ņem līdzi austiņas un telefonu ar interneta pieslēgumu. Tiks nodrošināts tulkojums latviešu valodā Telegram kanalā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

5

Kāds ir daršana mērķis?

Paramahamsa Višvananda bieži saka, ka daršana laikā Viņš attīra mūsu dvēseles spoguli no putekļiem un netīrumiem, lai mēs aizvien vairāk spētu atstarot Dieva gaismu.

5

Kas man ir jādara daršana laikā?

Daršana laikā tev nekas nav jādara, ja nu jāizbauda šis mirklis. Tas ir laiks vienīgi pieredzei.

5

Ko gūstu no daršana?

Katrs gūst ko atšķirīgu, tieši to, kas nepieciešams. Kādam tā ir svētība. Kādam tā ir transformācija, un kādam citam – dziedināšana, taču svarīgākais – tā ir dalīšanās Mīlestībā.

5

Kādām sajūtām ir jābūt?

Katrs daršans ir jauna pieredze. Katram šī pieredze tajā brīdī ir unikāla. Neatkarīgi no tā, vai jūti ko svarīgu vai vispār neko nejūti, kaut kas dziļi tevī tiek aizskarts, apzinies to vai nē.

5

Kā man vajadzētu ģērbties?

Daršans ir svinīgs pasākums; ieteicams vilkt košu, bet pieticīgu apģērbu. Neaizmirstiet, ka jūs gatavojaties satikt Dievišķo, tāpēc, lūdzu, ģērbieties skaisti. Tradicionālais indiešu apģērbs ir ieteicams, bet ne obligāts. Sievietes parasti velk garus svārkus un krekliņus ar mazu dekoltē izgriezumu. Vīrieši velk bikses un kreklu/T-kreklu. Šorti, šauras bikses, īsi T-krekli šim pasākumam nav piemēroti.

5

Kurš var apmeklēt daršanu?

Daršans ir atvērts ikvienam, bez ierobežojumiem. Aicināti tiek visi neatkarīgi no piederības ticībai vai tradīcijai. Svētības saņemšana ir bezmaksas, tomēr būsim pateicīgi par ziedojumiem.

KONTAKTI UN ATRAŠANĀS VIETA

Kontakti:

Nele
(igauņu, angļu valodas)
info@bhaktimarga.lv
+372 56393585

Natālija/Nityapushta dasi
(latviešu, angļu, krievu valodas)
info@bhaktimarga.lv
+371 26579949

Atrašanās vieta:

Lillepaviljon
Pirita tee 26
Tallina
12011, Igaunija